Dış Mekan Branda

Dış Mekan Branda


Dış Mekan Branda

Çok uzun yıllar alanında en kaliteli hizmetleri güven içinde ayağınıza kadar getiren firmamızda dış mekan şeffaf branda çeşitlerini en kısa sürede bulabilirsiniz.
Dış mekan şeffaf branda çeşitleri ile her zaman alanında en zengin ürün yelpazesine sahip olan firmamızdan en kaliteli hizmetleri güven içinde almanız mümkün olmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan işinin ehli profesyonel ekibimiz hem imalat hem de montaj hizmetlerini özenle sizlere sunmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü branda çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Dış Mekan Şeffaf Branda Hizmetleri

Genel olarak yaşam alanlarında çok önemli olan dış alanların her türlü olumsuz hava koşullarına karşı korunmaları için branda çeşitlerinden yardım alınmaktadır. Özellikle kafe, restoran ya da çay bahçesi gibi alanlarda müşterilerin isteği üzerine dışarıda soğuk havalarda bile oturabilmeleri adına brandalara ihtiyaç duyulmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden taviz veremeden hizmetlerine devam eden firmamızdan en güvenilir hizmetleri alabilirsiniz. Su Geçirmez Şeffaf Branda

Yüksek kalitede malzemelerin kullanılarak üretildiği dış mekan şeffaf branda çeşitleri profesyonel ekibimiz tarafından özenle montajı yapılmaktadır. Her türlü toplu kullanım alanlarına uygun olan bu tarz ürünler işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tarz ürün çeşitleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız. Portatif Balkon Kaplama

Profesyonel Dış Mekan Şeffaf Branda Montajı

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olarak çalışmalarına devam eden firmamızda her türlü dış mekanlar için uygun branda çeşitlerini bulabilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz bulunduğunuz ortamlara gelerek ölçümleri yapmaktadır. Yapılan ölçümler sonrasında en uygun olan branda çeşitleri seçilerek en son sistem teknolojik ekipmanlar ve teknikler kullanılarak montaj hizmetleri verilmektedir. Veranda Brandası

Her türlü mekanın kullanımının daha kolay ve rahat olmasını sağlayan her türlü branda çeşitleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dış mekan şeffaf branda fiyatları firmamızda her zaman çok daha uygun olup bütçeleri zorlamaz. Ayrıca yüksek kalite malzemelerden üretilen tüm brandaların montaj hizmetlerini firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Şeffaf Kış Bahçesi

Dış Mekan Branda 2022 – 2023 Modelleri

Dış Mekan Brandası Kurulumu

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça fazladır.

İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Şeffaf kaplama kış bahçesi, Mekanlarınızı yağmurdan, rüzgardan, sıcaktan ve çeşitli doğal afetlerden korumaya yarayan dış cephe kaplamasıdır.

Şeffaf Kış Bahçesi özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere, çatısı kapalı etrafı şeffaf branda veya katlanır cam olarak dizayn edilen bir sistemdir.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi, ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.

Çok geniş bir alana hitap eden branda sisteminin en yaygın kullanılanlardan biridir şeffaf branda kaplama uygulaması. Branda genel olarak ambar kapılarının üzerini örten, halı sahada kaplama amaçlı, garaj, ambar gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

Şeffaf branda kullanımı ise daha çok insan yaşam alanlarına odaklı olup iç ve dış görüş açısını oluşturmaya yönelik bir sistemdir. Kullanılan malzeme genel olarak muşamba bezleri, su geçirmez sert naylon, kalın veya ince bez ya da kumaş gibi branda malzemelerinden oluşmaktadır.

Kullanım alanları, gemiler, kaffeler, çay bahçeleri, iş yerleri, konutların bahçelerinde, havuz sistemlerinde, manavlarda, geniş mekanlarda ve tarım alanı gibi pek çok yerde kullanılabilir.

ŞEFFAF BRANDA NASIL YAPILIR?

Dış Mekan Branda Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir.

 

ŞEFFAF KAPLAMA BRANDA MONTAJI NASIL OLUYOR?

Şeffaf kaplama branda montajı için öncelikle mekanın ölçüsü alınır ve kurulacak şeffaf kış bahçesinin rengi sizin tarafınızdan belirlendikten sonra çalışmalara başlanır.

Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır. Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça fazladır.

İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

FERMUARLI ŞEFFAF BRANDA ÖZELİKLERİ

Kullanmış olduğumuz fermuarlı şeffaf branda 0.80 mm olup ithal şeffaf brandadır. Etrafında kullanmış olduğumuz branda, 1100 Denye branda olup tırların üzerine kullanılan tırlık polyester brandadır.

Şeffaf branda Soğuk geçirmeme özelliğine sahip olup karlı havalarda bile dış mekan ısıtıcısı ile rahatlıkla oturulmaktadır..

 

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ BRANDA FİYATLARI?

Şeffaf kış bahçesi branda fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız.

Bunun yerine telefonunuzdan ” 0(212)  ” nolu numarayı tuşlayarak şeffaf kaplama branda fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 yorum “Dış Mekan Branda