Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı


Soğuk İklim Çadırı

Şeffaf Branda Sistemleri Soğuk iklim brandası Zorlu Hava koşullarına göre üretilen çadırlardır. Kar, yağmur, rüzgar vb. sert hava soğuk İklim koşullarına göre çadır tipleri değişmektedir. Askeri çadırlarımız çabuk temin, her türlü iklim-coğrafi şartlarda az sayıda personel ile kısa sürede kurulum-söküm, düşük maliyet ve kolay taşınma özelliklerine sahiptir. Su Geçirmez Şeffaf Branda

Isı Yalıtımlı Branda Fiyatları

  • Kaliteli kumaşlarımız ile uygun fiyatlara imalatını gerçekleştiriyoruz.
  • Sizlere özel kampanyalarımız mevcuttur.
  • yalıtımlı çadır brandası m2 fiyatları için iletişime geçiniz.

İhtiyacın niteliğine göre çelik iskeletli ya da hava destekli olarak da tasarlanabilen askeri çadır yapıları boyut olarak oldukça geniş spektrumludur. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı, depolanması pratiktir.

Pratik yapılı çadır olma özelliği nedeniyle kullanımı çok kolay olup, kaliteli ve maliyet açısından da uygundur.

Soğuk İklim Çadırı şartlarına karşı ve afet durumlarına karşı dayanıklı çadırlar olup, sarsılmalara karşı sağlam yapılı çadırlardır. Malzemesi pamuklu veya polyester branda dan üretilmiştir.

Çadırın kurulumu her zemine uygundur. Çevresinde kaplı olan alüminyum folyo ısı yalıtımının düzenli akışını sağlamaktadır.

Isı Yalıtımlı Brandaların Özellikleri

  1. Isı yalıtımlı brandalar da sizler dışarıdaki havadan etkilenmez.
  2. Su geçirmez yapısıyla yağmur gibi doğal olayları sizi etkilenmektedir.
  3. Sizlerde ısı yalıtımlı brandalarınızı hızlı yaptırarak dış olaylarla ilginizi kesebilirsiniz.
  4. Isı yalıtımlı branda kumaşı su geçirmez yapısı ve kalın pvc kaplama sık dokuma sayesinde soğuk havalarda sizi oldukça iyi koruyacaktır.
  5. Şantiye çadırı, barınma çadırı, askeri çadırlarda kullanılabilir.

Soğuk İklim Brandası

Çadırı kurması kadar taşımasında bir o kadar zahmetsizdir. Araç gerektirmez. Herhangi bir durumda bu tip çadırlar, pratik kolay sökülebildiğinden alan bakımından özel bir izne tabi değildir.

Çadırın saklama koşulları açısından kaplaması pvc olma özelliğinden dolayı rahatlıkla uzun zaman istenilen her yerde saklanılanılabilir.

PVC kaplı membran kumaş kum beji, Nato yeşili ve kamuflaj desenli olabildiği gibi su geçirmezlik ve alev yürütmezlik teknolojisiyle firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Uygulanabilir güneş enerji panelleri, yalıtım, aydınlatma, jeneratör vs. istenirse tarafımızdan askeri çadır yapıya özel projelendirilip, temin edilmektedir.

Böylece çok daha dayanıklı ve korunaklı askeri çadırlar meydana getirilir. Dış Mekan Branda

Soğuk iklim çadır Teknik Özellikleri

iklim branda fiyatları ise kullanılan malzeme ve ebadına göre değişmektedir.

Piyasanın çok altında olan uygun fiyatla bulabileceğiniz Şeffaf branda firmasında kaliteyi de satın almış olursunuz.

Kullanım amacına uygun şekilde üretilen çadırlar soğuğa karşı sizi ve eşyalarınızı koruyup daha iyi bir ortam oluşturacaktır.

Dilediğiniz ölçülerde 2+1 3+1 1+1 şeklinde üretim yapabiliriz. Fiyat temsilidir. Kullanılacak ürünlere göre belirlenen fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz. cafe çadırı imalatı

 

Soğuk İklim Çadırı Modelleri

 


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Soğuk İklim Çadırı